Počítadlo

TOPlist

Spolupracujeme

ShoutBoard

Databáze her


Download:
Download demo:
Trailer:
Video ze hry:
Patch / update:
Jste uprchlíkem, který je stíhán tou samou vládou, pro kterou kdysi pracoval. Chcete-li přežít, budete muset improvizovat, přizpůsobit se a překonat sebe sama.
Jste uprchlíkem, který je stíhán tou samou vládou, pro kterou kdysi pracoval. Chcete-li přežít, budete muset improvizovat, přizpůsobit se a překonat sebe sama. Ponořte se do originálního herního zážitku založeného na improvizaci, v němž se okolní prostředí stává vaší zbraní. Musíte reagovat na měnící se situaci a využít okolního prostředí a davu ke zmatení a zastrašení svých nepřátel. Při hraní Splinter Cell Conviction se vám do krve budou vyplavovat přílivy adrenalinu při nervy drásajících honičkách, soubojích a nelítostných přestřelkách. Abyste přežili, vybudujete si síť spojenců, kteří vám pomohou se získáváním technologických vymožeností a s tím, abyste vždy před svými pronásledovateli byli o krok napřed. Vaší snahou bude odhalit síly, které usilují o vaši smrt. 
Již čtvrtý díl série, vyprávějící o americkém tajném agentovi Samu Fisherovi, vás tentokrát zavede na východ Asie. Konkrétně přímo do vězení, kam je náš slavný agent nastrčen. Sam se tudíž tentokrát musí spolehnout výhradně na své schopnosti a nikoliv na nejmodernější techniku, jak tomu bylo u předchozích dílů. Alespoň co se týče začátku jeho mise.

Třetí díl v populární 3D RPG sérii, který příběhově navazuje na předchozí tituly a uvádí vás do role hrdiny, jenž v prvním a druhém díle zachránil od zlých sil svůj domovský ostrov a nyní se vydává na pevninu.Lidské království však obtěžují armády krvelačných orků, kteří už jej prakticky ovládli a zbývá už jen několik málo svobodných lidských měst na mrazivém severu, pár osad je i na vyprahlém jihu a poslední lidé ještě přežívají v horách a lesích ve vnitrozemí. Dostanete do rukou možnost volby, která zásadně ovlivní další vývoj hry. Můžete se buď přidat k vládnoucím orkům a jejich spojencům, nebo naopak k přežívajícím rebelům.

- Vylepšený soubojový systém.
- Příběhově orientovaná nelineární kampaň se spoustou obtížných voleb a rozhodnutí.
- Obrovský a detailně zpracovaný herní svět bez hranic.
- Pokročilá AI stovek plně nadabovaných NPC postav.
- Velké množství hlavních i vedlejších úkolů.
- Přes 50 druhů nepřátel.
- Více než 50 mocných kouzel.
- 100 odlišných zbraní.
- Unikátních systém vývoje postavy nezávisle na zvoleném povolání.

Hodnocení: 76%
Download:
Download demo:
Trailer: Stáhnout morrowind-trailer.zip

Morrowind je obrovským bublajícím kotlem, ve kterém se běžně budete se tkávat s intrikami, korupcí, otevřeným i skrytým rasismem, náboženským fanatismem, zločineckými sindikáty, tajnými spolky a otrokářstvím. Je až neuvěřitelné vidět, jak realistickyse podařilo všechny uvedené aspekty do hry začlenit a simulovat. Je pouze na každém hráči, jak se k jednotlivým problémům postaví a s kým se rozhodne spolupracovat nebo bojovat, i když samotná hlavní dějová linie, která posouvá události na Morrowindu dále, je celkem lineární.
Morrowind je každopádně první offline RPG, které nebudete hrát, ale prožívat ve fantastickém a přitom zcela reálném a fungujícím světě. Krom dech beroucího audiovizuálního zpracování (měnící se prostředí, různá architektura, dynamická hudba, modely postav a monster, střídání dne a noci, změny počasí, efekty kouzel), hra nabízí velké množství dalších prvků, které vás doslova přikovají k monitoru. Můžete být naprosto kýmkoliv a kdekoliv a jak dlouho budete chtít. Drží ocenění Hra roku.


Hodnocení: 90%
Download: zatím jsem ho nenašel
Download demo: zatím jsem ho nenašel
PS3 Trailer: ZDE
Všechny patche: ZDE

Jedna z nejpropracovanějších RPG na světě. Po úkladné smrti císaře zůstal Tamrielský trůn opuštěný. To je velmi nebezpečná situace, protože pouze vladce Tamrielu dokáže udržovat zavřenou bránu Oblivionu, místní obdoby pekla, a za ní všechny příšery a démony. Abyste zastavili příval temných sil, musíte najít následníka trůnu. Jedině tak zabráníte zkáze Tamrielu.Oblivion je pokračováním nejlepšího a nejprodávanějšího RPG současnosti od společnosti Bethesda Softworks. Tvůrci se při vývoji zaměřují především na hratelnost a tak je každé pokračování série lepší. Tentokrát dochází k výraznému přepracování soubojů, které uvidíte z pohledu první osoby. Tvůrci se rozhodli zredukovat střelné a vrhací zbraně pouze na luk a šípy, těch je ale zato několik druhů. Především je ale detailně propracována jejich fyzika, počínaje trajektorií letu a konče dopadem šípu na různé povrchy. Pro hráče toužící pouze po splnění hlavních dějové linie byla přidána směrovka, která je navede k nejbližšímu hlavnímu úkolu. Všichni ostatní si pak mohou užívat svobody pohybu po Cyrodiil (hlavní město), dalších částech Tamrielu a dokonce i Oblivionu. Ke skvělému zážitku by měla pomoci Radiant AI, jež dodává všem NPC postavám reálné chování. Vše je podtrženo skvělým grafickým zpracováním, díky kterému se vám bude ve světě Tamriel opravdu líbit a budete si zde užívat každou vteřinu hry.

- Žijte jiný život v jiné světě, stvořte si postavu podle svých představ - chrabrého bojovníka, zákeřného vraha nebo mocného čaroděje
- Převratné grafick zpracování, města na monitoru doslova ožívají před očima
- Nový soubojový systém z pohledu vlastních očí, nová dimenze sžití z postavou, jako byste cítili každý zásah
- Vyspělá umělá inteligence, která řídí postavy nepřetržitě. Proto mohou činit rozhodnutí na základě okolního světa. Jedí, spí a řídí se vlestní vůlí
- Přes 1000 NPC, s propracovanou mimikou, pohybem úst a kompletním dabingem, díky kterému zvládají i nepředskriptované rozhovory
- Nekončící hra, ve které máte spoustu možností zkoumat nádherný svět

Hodnocení: 83%
Download: Stáhnout trackmania_nations_forever.exe
Downloa demo: není
Trailer: http://www.gametrailers.com/download/32541/t_trackmanianf_debut_h264.wmv
Patch / update: ZDE

Závodních arkád za slovo vzatých existuje nespočet. Jen pár si jich ale prozatím dokázalo vydobyt své místo v internetových kláních, pořádaných po celém světě. Jednou takovou je i Trackmanie. Novinka ze série Trackmanie Nations Forever měla za úkol nejen zmodernizovat celou sérii, ale i spojit obě verze původní hry – Nations a United. Nejenom že se to povedlo, ale celá hra tím dostala nový nádech. Kompletně se změnil se interface, přibyla vodní plocha a hliněné cesty, renovoval se editor, vizuálně se TMNF dostali opět o něco výše, nároky na hardware se nijak nezkrvavily a co považuji za senzační, hra byla kompletně lokalizována do češtiny a slovenštiny. Michigenově recenzi nelze nic vytknout. Naprosto s ní souhlasím. Pokud totiž vlastníte slabší počítač, máte rychlejší internetové připojení, milujete arkádové závody, a tak trochu neholdujete NFS, Trackmania Nations Forever je pro vás jasnou volbou.


Hodnocení: 81.7%

Download:
Download demo:
Trailer:
Video ze hry:
Patch:
Obrázky, screenshoty, wallpapery:

Akční hra ve stylu série Batllefield běžící na technologii Unreal Enginu 3 se odehrává v blízké budoucnosti, přičemž singleplayerová kampaň nabídne mimojiné nelineární akci za vybranou stranu (Západní koalice vs Red Star aliance), nehratelné filmové sekvence pomáhající převyprávět zdejší příběh, a spoustu střílení, nicméně jádro zdejšího hraní bude spočívat především v multiplayeru. V něm budete nuceni pracovat jako tým s kamarády ve zbrani pro tolik žádaný úspěch a tenhle tým bude tvořen lidmi různých povolání. Přičemž vybraného vojáka si budete moci upravit zcela k obrazu svému, pochopitelně vč. volby adekvátního vybavení, resp. výzbroje. Třída Ground Support zvládne opravit poškozené či zničené objekty. Air Support může přivolat letecké údery, stejně jako bojové vrtulníky. Drone Tech je pak ideální pro průzkum území skrze speciální, na dálku ovládané sondy schopné nalézt a eliminovat určitou hrozbu. Countermeasures je zase určena např. pro aktivaci důležitých energetických štítů, vyřazení technologií z provozu, atd. Jednotlivá povolání se mají skvěle doplňovat a jejich vhodným výběrem půjde složit nesmírně vyvážený tým, u něhož bude posléze důležitá i kvalitní kooperace a komunikace s bitevními stroji, které zde mají hrát stěžejní roli (některé mapy jsou přímo postavené pro jejich vzájemné střety).
Pokud jste ještě neslyšeli o připravované gangsterské akci Saints Row 2 od vydavatelské společnosti THQ, tak vám ji trochu představím. Saints Row 2 je připravován pro Xbox 360 a PlayStation 3 na letošní rok. Bude se jednat o gangsterskou akci, která se bude hrát z pohledu třetí osoby. Příběh hry nás zavede do války několika znepřátelených gangů ve městě Londýn. Bohužel podle dosavadních informací si autoři nebudou brát velkou inspiraci ze zmíněného města. Těšit se můžete na nejrůznější přestřelky, bojové scény a také nemalí arsenál všemožných zbraní a dopravních prostředků, jako jsou auta, helikoptéry, jeep a další.. Jestli se vydavatelské společnosti THQ povede konkurovat známé
sérii Grand theft Auto zjistíme do konce letošního roku.

  Hodnocení: 80%
Download: hra ještě nevyšla
Download demo: hra ještě nevyšla
Trailer: ještě jsem ho nenašel
Obrázky, screenshoty, wallpapery: ZDE

Moskevské silnice mohou být zrádné a daleko víc než ve skutečnosti si je prý užijete v čerstvě oznámených závodech Moscow Racer od Akelly. Hru chystají neznámí vývojáři z IRS a slibují autentické zpracování těch nejznámějších ulic ruské metropole, kterou se projedete v různé denní době.
Čtveřice prvních screenshotů pochopitelně neobstojí v porovnání s tituly jako GRID, ale na nízkorozpočtové závody vypadá v pohodě. Pokud dáváte přednost videu, jsou k dispozici i následující dvě a tři čtvrtě minuty starších záběrů včetně jízdy mimo dálnici nebo skoku přes korbu náklaďáků.

Pro tuto chvíli však víme už jen to, že všechna auta se mají chovat jako ve skutečnosti a že jednotlivé tratě budou sloužit ilegálním pouličním závodům zřejmě jako z NFS Underground. Anglická verze Moscow Racer vyjde pro PC letos na podzim.
Hodnocení: 70%
Obrázky, screenshoty, wallpapery: ZDE

Hra Port Port Royale 2 vás zavede na začátek 17. století, kdy koloniální mocnosti soupeřily o nadvládu nad oblastí Karibiku. Města tehdy velmi rychle vznikala a rozrůstala se, ale někdy ještě rychleji zanikala. Vydejte se na válečnou stezku, a ovládněte města silou. Obsazováním měst, jež náleží nepřátelským národům, pro vybraného místodržícího (tedy ovládnutím města v jeho zastoupení) si vysloužíte velkorysé odměny ve formě pozemků, na kterých si pak můžete založit vlastní říši. Budete-li úspěšní, a vydobudete-li si dobré jméno, obdaruje vás místodržící městem, které si budete moci zařídit a rozvíjet podle svého. Obsadíte-li všechna města jménem jednoho národa, bude moci být v celé oblasti konečně nastolen mír. Vžijte se do role mladého odvážného dobrodruha, a vybudujte ekonomicky i vojensky silnou obchodní společnost. Obchodujte s městy, zakládejte vlastní manufaktury a kartely, nebojte se přijmout jakýkoli úkol či misi, vydávejte se na výpravy, při kterých budete zajímat nepřátelské lodě a obsazovat města.
Taktická střílečka Rainbow Six: Lockdown tentokrát pojednává o hrozbě teroristické organizace Global Liberation Front (GLF). Jde o celosvětovou organizaci operující prostřednictvím mnoha různých buněk. Hra je mnohem náročnější, vaše vybavení modernější a nepřátelé agresivnější. Vedle single-playeru je připraven také multiplayer s řadou vylepšených funkcí. K dispozici budete mít jinak nové elitní experty, kteří vám pomohou dokončit vaše mise.
V jejich rámci budete velet třem AI kolegům, a to buď prostřednictvím Quick Order interface, anebo hlasem. Nepřátelé vám tentokrát rozhodně nic nedarují. Misi od mise budou náročnější a nebezpečnější. Ošizeni nebudete ani o nové vybavení a výzbroj (beranidla, detektory pohybu či MTAR-21 micro assault rifle). Atmosféru podpoří úžasná grafika s ultra-realistickým ragdoll efektem.

Hodnocení: 81.2%

Download demo: není
Obrázky, screenshoty, wallpapery: ZDE

Tradičně další ročník nejpopulárnějšího zpracování NHL, jež pojednává o zlepšené grafické stránce, zahanbení zanícených obránců v situaci jeden na jednoho pomocí nových pohybových možností, či další rozvíjení úspěšné funkce Skill Stick z předchozího ročníku. Tentokrát máte schopnost oddělit puk od vaší hokejky, posunout ho do volného prostoru v jakémkoliv směru, znovu ho získat a pokusit se zakončit.
Namísto nerealistických miniher se budete účastnit stejných tréninků jako profesionální týmy ? pět na brankáře, pět na dva, přesilovka, oslabení, rychlostní cviky, nebo práce v útočném pásmu. A je zde All Star Skill soutěž, kde můžete zkoušet Skill Stick. Doladění se dočkali také animace a zahanbena není ani online podpora. Hra navíc nově zahrnuje českou nejvyšší soutěž, tedy Extraligu ledního hokeje a to samozřejmě plně licencovaně, tzn. s reálnými jmény hráčů, dresy a soupiskami.

Hodnocení: 79.8%
Download XBox 360: http://isohunt.com/download/38455016/dark+sector.torrent
Download demo: není
Trailer: http://download.games.tiscali.cz/game/videos7/dark_sector-full_trailer.zip
Video ze hry: http://download.games.tiscali.cz/game/videos5/dark_sector-teaser.zip
Obrázky, screenshoty, wallpapery: zatím nejsou nahrány

Dark Sector je third-person akce od týmu Digital Extremes, jejímž hlavním hrdinou hry je agent CIA Hayden Tenno, jehož primárním posláním jsou tzv. čistící mise, které mají zahladit nepovedené operace, o nichž se nesmí nikdo dozvědět. Na začátku hry je Tenno povolán do státečku jménem Lasria, který dřív patřil pod Svaz Sovětských Socialistických Republik. V Lasrii probíhal dlouho výzkum podivných biologických zbraní, který se vymkl kontrole a Lasria se tak nachází ve válečném stavu, kdy proti sobě bojují dvě frakce - zmutovaná lidé a dobře vyzbrojená armáda. Tenno je hned na začátku hry infikován virem, který způsobuje, že se celá jeho pravá ruka (rameno, paže, dlaň) dokáže spontánně proměnit ve smrticích zbraň, na jejímž konci pak čni trojcípá zbraň glaive připomínající bumerang, či spíše hvězdici.
Tenno může glaive používat k likvidaci nepřátel na několik různých způsobů. Tam kde nepomůže glaive si pak Tenno může vypomoci konvenčním zbraňovým arsenálem. Glaive lze házet po vzdálenějších nepřátelích, ale je použitelná i v bojích na blízko. Hlavně však dokáže absorbovat elementální energii (oheň, elektřina), což hodlají tvůrci využít nejenom pro různé jednoduché hádanky, ale i pro likvidaci nepřátel s přidanou hodnotou (bonusy za likvidaci nepřítele zeelektrizovanou zbraní atd.).

Hodnocení: 92%
Download: hra ještě nevyšla
Download demo: hra ještě nevyšla
Obrázky, screenshoty, wallpapery: ZDE

Mafia 2 je akční titul, co naváže tématicky na první díl, když hráče zavede do USA v 40. a 50. letech minulého století a nechá jej v této době prožít dramaticky příběh hollywoodského střihu s celou řadou výrazných postav a dramatických situací. Hra bude samozřejmě situována do rozlehlého a samostatně fungujícího města, kde na hráče čekají nejenom akční přestřelky na vlastních nohou, ale i zajímavé honičky v celé řadě historických vozů.

Dosavadně nejúspěšnější česká hra Mafia: The City of Lost Heaven, jenž se v žebříčku sta nejlepších her všech dob sestavovaným zahraničním herním serverem IGN.com umístila na krásném 85. místě a jen o dvě příčky zaostala za nejhranější MMORPG světa World of Warcraft, zapomenuta nebyla. Dlouho předlouho jsme čekali na pokračování Mafie a už to vypadalo, že se druhý díl mafiánské akce konat nebude. A to se u takových skvělých her, jako byla Mafia, leckdy nevidí. Vývojáři nás nakonec předlouhých 5 let napínali a napínali až do německého herního veletrhu Games Convection 2007 pořádaného v Lipsku. 5 screenshotů a jeden trailer spolu s oficiálním oznámením dvojky Mafie přilákal ještě k tehdejšímu stánku IS (Take 2) mnoho fanoušků a hráčů, kteří prostě nezapomněli. Jak bylo řečeno, na takovou hru nelze zapomenout a to potvrdily právě i davy diváků při prezentování prvního traileru ze hry. Vše počalo pohledem na dva mrakodrapy a projíždějící nadzemku, dále už jen návštěvníci sepjali ruce a hltali každou sekundu toho připravovaného a vskutku nevídaného počinu.


Hodnocení: 85.7%

Download: http://isohunt.com/download/30113902/fifa+08.torrent
Download demo: Stáhnout FIFA08_PC.exe
Trailer: Stáhnout t_fifa08_lgc07_skillmoves.zip
Video ze hry:
Patch: Stáhnout Central.exe
Obrázky, screenshoty, wallpapery: ZDE

Mezi novinky FIFA 08 budou patřit mnohem nebezpečnější střely z dálky, kdy ani tentokrát nebude míč svázán s animacemi. Těch bude nesrovnatelně více a mají být plynule prolnuty do sebe díky stejné technologii jako v Madden NFL 08, přičemž FIFA 08 poběží v 60 snímcích za vteřinu. Pohyb balonu bude ovlivněn mnohem více faktory, nejen postavením u nohy a místem na 3D hřišti, ale také třeba nečekanými okolnostmi a chybami, tak jako ve skutečnosti. Dojde také na speciální triky nejslavnějších borců (přešlapování Christiana Ronalda, hrátky s míčem Ronaldinha apod.), které se automaticky stanou dostupnými jen při pomalém pohybu, který budete moci kdykoli libovolně aktivovat.
Jinou novinkou se stane Scrimmage mód, v němž bude hráčů na trávníku postupně ubývat, až nakonec budete mít v týmu třeba jen čtyři členy. Zdokonalena má být umělá inteligence, která bude ještě adaptibilnější, a chybět nebudou ani manažerský mód nebo interaktivní online ligy. Těch standardních lig ve hře najdete 30, tedy o čtyři více než vloni, s patnácti tisíci fotbalisty. Hra obsahuje i českou 1. fotbalovou ligu. Samozřejmě plně licencovaně, tzn. s reálnými jmény hráčů, dresy a soupiskami.
1  
2  
3  
4