Počítadlo

TOPlist

Spolupracujeme

ShoutBoard

MEGArecenze

Co je to? Je to červené, má to upilované rohy, ocas, kamennou ruku a ooobrovskou pistoli. Správně, nejde o upgradovanou verzi čertíka Bertíka, ale o nejoblíbenějšího ďábla na světě, kterému pivo chutná víc než krev nemluvňat.

Obrázek ke článku Hellboy: Science of Evil Obrázek ke článku Hellboy: Science of Evil Obrázek ke článku Hellboy: Science of Evil
Freewarová Trackmania Nations Forever a prodávaná TrackMania United Forever, dva nové přírůstky do série pro rok 2008. Patrně jen fandové Nadea dokáží bez váhání vyjmenovat všechny díly a zároveň správně určit, co je plnohodnotný titul, a co „jen“ update, addon, remake, datadisk či snad kompilace. Francouzské studio dospělo prakticky do stejné fáze, jako SimBin a jejich Race, hodí se samozřejmě i přirovnání ke sportům od EA. Dokolečka dokola stále skoro totéž, rok co rok plus/mínus stejná hra… a teď to recenzujte.

S podobným přístupem bychom za chvíli psali články ke každému booster-packu a většímu updatu, později možná i Gold a GotY edicím. Tak takhle tedy ne, přátelé… tentokrát to uděláme jinak. Za pomoci reportážně-špionážního mikrofonu jsme se vydali do terénu a z rozhovoru dvou hráčů, respektive následné bleskové ankety zjistili, co si o novinkové Trackmanii United Forever myslí sami uživatelé, potažmo závodníci.

Nakračuji si to chodbou, osvětluji kovové stěny a netuším, co mě čeká. Zahnu za roh a asi třicet metrů před sebou vidím něco nechutného. Je to přilepené na zdi, má to velké břicho a i když je mi jasné, že tohle taky býval člověk, je mi z té věci na zvracení. Udělám pár kroků a strážce, jak mu lidé z mě neznámého důvodů říkají, se probere. Vytáhne asi pět nechutných chapadel a přilepí je na zeď okolo sebe. Proč, to nevím. Přibližuji se na asi patnáct metrů a on najednou rozevírá břicho a vyplivuje nějakou potvoru, která přistane na zemi. Nehýbe se, ale výhružně vysunuje dlouhý ocas. Z toho najednou něco vystřeluje, strážce vyplivne dalšího, a tak se začínám bránit, protože teď už to začíná být nepřátelské. Nejdřív chci sundat ty malé, ale než mi dojde, že jsou zranitelné pouze na oněch ocasech, jsem na tom špatně s municí.

Oficiální pokračování české Operace Flashpoint 2 se zatím oproti ArmA 2 nese na vlně slibů. Dosud jen samé cílové rendery namísto reálného vzhledu grafiky, a stále pouze velkolepé plány namísto faktů, resp. namísto předvedení skutečné hry. Jaké tedy bude dítko Codemasters? Lepší, než by bývalo bylo od Bohemia Interactive Studia?
 Led, vítr, sníh a nehostinné prostředí, je právě to, na co narazíte ve hře Lost Planet Extreme Condition Colonies Edition, která je jakýmsi přídavkem titulu Lost Planet Extreme Condition. Co je nového a co zůstalo nezměněné na svém místě? Dozvíte se v této recenzi.
Posledni komentare
08.06.2012 10:06:21: Harry_Styles are you advertising Apple mackintosh, Harreeeeh? Hehehe... seo sem
FlatOut dvě a půl. Konverze z konverze. Ten „vylepšenej“, ten „předělanej“ ten „z Xboxu360“. Takovou nálepku a označení, si pravděpodobně vyslouží v uvozovkách novinkový FlatOut Ultimate Carnage, který s ročním odstupem od konzolové verze právě dorazil zpátky na PC. Předchozí tři věty shrnuly vlastně vše podstatné, pokud patříte mezi fanoušky celé série, potažmo jste pozornými čtenáři Tiscali Games, jakékoliv další informace jsou jen mlácením prázdné slámy. Naše recenze FlatOutu 2 i loňský verdikt nad xboxovým Ultimate Carnage byly natolik vyčerpávající, že se tentokrát zaměříme opravdu hlavně na rozdíly a případná specifika PC verze. Zbytek vezmeme vskutku hopem, jelikož výrazy konverze a port dokonale vystihují podstatu věci a novinky aby jeden skutečně pohledal. Koneckonců v článku několikrát narazíte na obrat vše při starém, jen potvrzující výše vyřčené.

Pojďme se na začátku dubna ještě naposledy ohlédnout za právě skončeným červnovým mistrovstvím Evropy ve fotbale. Že je to nesmysl? No, jak se to vezme. Zatímco analogové trávníky, hráči i fanoušci se na EURO 2008 teprve pomalu chystají, v digitálním světě jedniček a nul už je dávno dobojováno. Tedy alespoň do té míry, že EA Sports mají hru hotovou, my máme odehráno a expedice na pulty prodejen je otázkou pouhých několika dní. Ano, EA si letos opět velmi pospíšili, tentokrát však mají (kromě vidiny větších prodejů a zisku) i další dobré důvody, proč být o tolik napřed.
Znuděni tuctovými strategiemi a ještě jste nedospěli k propracovanosti jménem Total War? Potom zbystřete, protože tohle datadiskové kombo zelené a černé by vás mohlo zaujmout.

Na strategiích inspirovaných světem Warhammeru je kouzelné, že člověk nemusí být invenční génius, aby čas od času vytáhl z rukávu nějaký ten datadisk. Stačí vzít dvě rasy, které ještě nebyly použity (a že je z čeho díky hutně propracované mytologii vybírat), plácnout je na bojiště s patřičnou záminkou, proč by se měli všichni v následujících hodinách navzájem zmasakrovat, a heuréka! Dílo je dokonáno.
  Pan „Chodící reklama na zubní pastu“, ujíždějící už pár set let na červené tekutině, je notoricky užívanou postavou napříč snad všemi rovinami uměleckého snažení člověka. Tak proč ne ještě jednou v adventuře?
Boiling PointAkce s absolutní volností pohybu jako Grand Theft Auto už tu dlouho nebyla. To se nyní mění - v Boiling Pointu si můžete dělat co chcete,
1  
2  
3  
4