Počítadlo

TOPlist

Spolupracujeme

ShoutBoard

NEWS

TOP Novinky je nová rubrika zabývající se "aktualitkami".


Od pátečního oznámení víte, že v novém dílu NFS budete závodit na dálnicích, prchat před policií, honit nepřátele a přitom se pohybovat v hlubokém utajení s cílem zlikvidovat mezinárodní zločinecký gang. Dnes EA o Undercover zveřejnili další podrobnosti, mezi něž patří info o prý zbrusu novém enginu „Heroic Driving“, generujícím neuvěřitelné manévry v rychlosti 180 mil za hodinu:
Jako připomenutí brzkého vydání závodů Midnight Club: Los Angeles slouží čtveřice krátkých reklamních upoutávek na hru.
Hit loňských prázdnin možná mohl za své satirické pojetí, hraní za ztělesnění zla (ala Dungeon Keeper) a posílání goblinů plenit vesnice dostat více než 80%. Tak jako tak, vzhledem ke slušným prodejům se po několika přídavcích a PS3 konverzi Raising Hell dnes dočkal oznámení plnohodnotného pokračování. Overlord II připravují opět Triumph Studios pro Codemasters a hodlají vyrukovat s následujícími novinkami:
Po červnovém a červencovém vábení dnes Electronic Arts konečně oficiálně představili Need for Speed: Undercover. Jak dokazují první tři obrázky, skutečně se vrátí ke kořenům série - k hazardním honičkám s policií, nejžhavějším autům na světě a silničním soubojům. Hvězdou letošního závodu bude herečka Maggie Q coby hlavní postava v akčních sekvencích původního příběhu, který bude hlavní novinkou hry a který začne ubíhat zběsilým tempem hned, jak hráči usadnou za volant.
Mezi dvěma obleky, které na sebe bude pavoučí muž moci navléknout v městské akci Spider-Man: Web of Shadows bude dost rozdílů. V tom červeném se vám třeba zdraví bude regenerovat tehdy, pokud nic nebudete dělat, naopak v útočném a zlounském černém se vyzdravíte jen tehdy, když budete bojovat. Za své činy vám hra bude sama připisovat červené nebo černé (tzn. dobré či špatné) bodíky, které budou mít vliv na to, jak vás budou vnímat ostatní postavy i manhattanští obyvatelé.
Tisková zpráva EA Czech uvádí, že hra se bude inspirovat stejnojmenným druhým dílem filmu a zároveň románu Maria Puza:

Dnes se to hezky sešlo a UbiSoft zveřejnil oficiální hardwarové nároky PC verze.
Po nedávném odhalení bylo Divinity 2 oznámeno oficiální cestou, byť tisková zpráva nabízí opravdu jen doplňující informace. Třeba o tom, že se znovu vrátíte do bezčasého magického světa Rivellonu, zničeného milými apokalyptickými válkami. Naděje na mír se však pro tamní obyvatele ukážou marné, když se znovu vynoří démonické síly.
Po mnoha letech odkladů, změn názvů i proměnlivých konceptů se stealth akce Velvet Assassin z druhé světové války pomalu blíží vydání. I vývojáři již očividně mají jasno v tom, kudy se chtějí s hrou ubírat, takže po pár minutách hraní budete jasně vědět, na čem jste. Pokud se Violette skrčí a bude tiše našlapovat, nikdo ji neuslyší; naopak i při pomalé chůzi ji budou boty maličko vrzat, což teoreticky přiláká stráže.

Na E3 samozřejmě nechyběla ani ukázka dalšího ostře sledovaného titulu z rodiny Tom Clancy’s, akčního simulátoru H.A.W.X. Návštěvníci si mohli zahrát misi v Riu de Janeiru, kterou již Levis popisoval v červnovém článku, skutečné novinky tak bylo možné spatřit až na prezentačce za zavřenými dveřmi. Právě zde se představil multiplayer.
1  
2  
3  
4  
5  
6